hero hero

Správa nájemních bytů

Přístup k dokumentům vaší nemovitosti odkudkoliv.

Vlastnit nemovitost v Praze znamená určitě skvělou příležitost. Ne všichni si to ale umí zařídit tak dobře, jako naši klienti. S námi budete mít čas na své aktivity a zbytek zařídíme my. Denodenní komunikace s nájemníky, uzavírání smluv, úpravy bytů, opravy. A k veškerým dokladům k vašemu domu budete mít přístup přes klientský přístup. 

Svěřit nám můžete TECHNICKOU SPRÁVU vaší nemovitosti (revize, běžná údržba i rozsáhlejší opravy, investiční plán oprav). 

Svěřit nám můžete i EKONOMICKOU SPRÁVU vaší nemovitost (účetnictví SVJ, platby, revize pojištění a dalších smluv). 

                   Další námi nabízené činnosti jsou:   -->

hero image
transition

Aktuální nabídka nemovitostí

1 / 2

byt 3+kk na Hanspaulce

Zprostředkujeme vám příjemné bydlení ve zrekonstruovaném bytě 3+kk v centru Prahy. Byt se nachází na Hanspaulce nedaleko Dejvic. Samostatný byt je umístěn v 1 patře vilky, dispozičně nabízí obývací prostor s kuchyňským koutem, dva neprůchozí pokoje, koupelnu s WC a vstupní chodbu. Byt je částečně vybaven nábytkem, nádobím a pračkou.

25000/měsíc

2 / 2

byt 3+kk na Žižkově

Zprostředkujeme vám příjemné bydlení ve zrekonstruovaném bytě 3+kk v centru Prahy. Byt se nachází v Roháčově ulici nedaleko Prokopova náměstí na Žižkově (Praha 3). Samostatný byt je umístěn v 1. patře přístavby moderního domu, dispozičně nabízí obývací prostor s kuchyňským koutem, dva neprůchozí pokoje, koupelnu s WC a vstupní chodbu. Byt je částečně vybaven nábytkem, nádobím a pračkou.

18000 Kč / měs.

image image
image image
image image

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se.