hero hero

Romkey

To je komplexní správa vašeho domu.

Více než 15 let se zabýváme se správou společných prostor nemovitostí pro SVJ i komplexní správou celých nájemních domů pro investory.

Zaměřujeme se především na historické centrum včetně památkově chráněných domů na území hlavního města Prahy i na širší centrum hl. města. 

Naše práce vás potěší hlavně v případě, že se chcete věnovat jiným aktivitám a svěřit péči o dům profesionálům. Jsme schopni pokrýt správu jedné jediné bytové jednotky až po celé domy včetně zahrad a správy garáží. 

hero image
transition
image

Vlastníte v Praze dům s nájemními byty a trápíte se s dlužníky, s řemeslníky a nájemníky?
Investovali jste do koupě domu nebo jste činžovní dům zdědili a trávíte nekonečné množství času s nekončící administrativou, revizemi a normami, které je nutné dodržet?   

Vlastnit nemovitost v Praze určitě znamená skvělou příležitost. Pro jeho správu si ale musíte umět dobře vybrat svého partnera. 

image

Pro soukromé majitele a SVJ zajišťujeme komplexní i dílčí servis.

image

Spravujeme řadu nemovitostí tuzemských i zahraničních vlastníků.

image „Praxi se správou domů jsem získala v několika větších správních firmách v Praze, studium stavební školy mně zase pomáhá při řešení technických problémů v nemovitostech. S každým novým problémem se učím, proto mě tato rozmanitá práce stále baví. Tak doufám, že nám ten entuziasmus mně a mému mladému energickému týmu dlouho vydrží..."

Romana Šimková – majitelka společnosti Romkey s.r.o.

Co jsme dokázali

image image

Máte zájem o naše služby? Ozvěte se.